Nachádzaš sa tu: Hl. stránka Aktuality

Vzdelávacia akcia Marketing cestovného ruchu

Občianske združenie  Kopaničiarsky región – miestna akčná skupina ( KR –MAS) sa v dňoch 28. – 29. júna 2018 zúčastnilo vzdelávacej akcie s názvom   “Marketing cestovného ruchu “.

Čítať ďalej...

Hlasovanie v súťaži o Najkrajšiu fotografiu z územia MAS/VSP 2018

yes
Od 11. júna sa dá hlasovať v súťaži o Najkrajšiu fotografiu z územia MAS/VSP 2018. Naše Občianske združenie Kopaničiarsky región -  MAS sa zapojilo s fotografiami v siedmych kategóriách. Podporiť nás môžete tak, že kliknete na odkaz a dáte LIKE. 
Hlasovanie bude ukončené dňa 4. júla 2018 do 13:00Ďakujeme za každý jeden hlas!

Kategória 1: Naše kroje 

Kategória 2: Život v našej MAS/VSP

Kategória 3: Naše “naj” 

Kategória 4: Naša budúcnosť

Kategória 5: Naše tradície

Kategória 6: Naši ľudia

Kategória 7: Naša príroda


Marketing cestovného ruchu

Pozývame podnikateľov v cestovnom ruchu na vzdelávaciu akciu v rámci projektu Vidiek bez hraníc s názvom "Marketing cestovného ruchu" do územia MAS Vršatec, ktorá sa bude konať v dňoch 28.-29.6.2018.

Pozvánka na stiahnutie tu: 

Komunitná obec - Komunitná škola

Občianske združenie Kopaničiarsky región – miestna akčná skupina (KR – MAS) sa v dňoch 12. - 13. apríla 2018 zúčastnilo vzdelávacej akcie s názvom "Komunitná obec – komunitná škola".

Čítať ďalej...

Pozvánka na vzdelávaciu akciu v rámci projektu Vidiek bez hraníc

Pozývame všetkých aktívnych riaditeľov a učiteľov škôl a zástupcov verejného sektora na vzdelávaciu akciu "Komunitná obec-Komunitná škola" do územia MAS Vizovicko a Slušovicko, ktorá sa bude konať v dňoch 12.-13.4.2018.

Pozvánka na stiahnutie tu:Spolufinancované EU Európsky poľnohospodársky fond pre rozvoj vidieka Program rozvoja vidieka SR Program Leader